ul. Zajęcza 2, 11-015 Olsztynek, Polska 880 284 774 olimpiaolsztynek@wmzpn.pl
Olimpia ponad wszystko!

Udane rozpoczęcie rundy rewanżowej

W pierwszym meczu po przerwie zimowej Olimpia Olsztynek zdeklasowała Osę Ząbrowo, wygrywając 11-0. Bramki dla Olimpii zdobyli: Piotr Żórański (3), Kamil Pawlak (2), Bartosz Dobroński (2), Paweł Szantar, Sylwester Pechta, Kacper Golks i Łukasz Malanowski.

Od początku spotkania Olimpia mocno nacisnęła rywala, czego efektem było siedem bramek w pierwszej połowie. Goście sporadycznie przedostawali się pod bramkę naszego zespołu, jednak dobrze dysponowana linia obrony, wraz z bramkarzem Michałem Jakubiakiem nie dopuszczała do grożnych sytuacji.

W drugiej połowie tempo meczu troszkę spadło, Olimpia zdobyła kolejne cztery gole. Osa miała swoje okazje, ale dobrze bronił nasz bramkarz.

W meczu, w barwach Olimpii zadebiutowało dwóch zawodników: Tomasz Berent, oraz Mateusz Kostek. Wystąpił także, na środku obrony, powracający po dłuższej nieobecności Marcin Rykowski.