ul. Zajęcza 2, 11-015 Olsztynek, Polska 880 284 774 olimpiaolsztynek@wmzpn.pl
Olimpia ponad wszystko!

Olimpia - Start 4-1

         

           W meczu 11 kolejki kl. okręgowej gr. 2 Olimpia Olsztynek pokonała na własnym boisku drużynę Startu Nidzica 4-1(do przerwy 1-0), przedłużając serię zwycięstw do czterech.

          Początkowe minuty meczu to optyczna przewaga gości, których ataki wyglądały na lepiej zorganizowane. Olimpia nastawiła się na kontrataki i po jednym z nich brakowało dosłownie milimetrów, aby piłka wpadła do bramki gości, ale po świetnym strzale Kacpra Golksa futbolówka niestety odbiła się od poprzeczki i wyszła w pole. Chwilę później Olimpia objęła prowadzenie. Piłkę, w zamieszaniu podbramkowym do własnej bramki skierował obrońca gości, Kamil Rutkowski. Do przerwy, mimo kilku dogodnych sytuacji stworzonych przez oba zespoły, wynik nie zmienił się.

          W 51 minucie Olimpia podwyższyła prowadzenie. Długi wyrzut z autu Kamila Pawlaka, na bramkę zamienił Bartek Dobroński.

          W 71 minucie niezdecydowanie bramkarza i obrońcy Startu wykorzystał Piotr Żórański i skierował piłkę do pustej bramki.

          W 76 minucie sporego pecha miał obrońca gości, Kamil Rutkowski, który po dośrodkowaniu Kamila Zawalicha, po raz drugi skierował piłkę do własnej bramki.

          Gości było stać jedynie na honorowe trafienie, w 85 minucie płaskim strzalem zza pola karnego Adrana Wółkiewicza pokonał Paweł Sobotka.  Do końca meczu wynik  nie uległ zmianie, czwarte zwycięstwo z rzędu naszego zespołu stało się faktem.

 
Olimpia Olsztynek vs Start Nidzica
4 - 1
27" sam. Kamil Rutkowski   85" Paweł Sobotka
51" Bartosz Dobroński    
71" Piotr Żórański    
76" sam. Kamil Rutkowski    

 

<< Wróć do poprzedniej strony

Opublikuj:  Opublikuj na Facebook Opublikuj na Twitter