ul. Zajęcza 2, 11-015 Olsztynek, Polska 880 284 774 olimpiaolsztynek@wmzpn.pl

Żórański 67"

Dobroński 80"

36"

60"

Kolejny mecz za nami, trzy punkty trafiają na nasze konto. W drugiej kolejce przeciwnikiem Olimpii była drużyna z Janowca Kościelnego. Podopieczni Waldemara Pyrackiego w pierwszej kolejce przegrali na własnym boisku z drużyną Fortuny Gągławki 1-3. Od pierwszych minut spodkania zarysowała się przewaga Olimpi, czego efektem były bramki strzelone przez Bartka Dobrońskiego(12 min.) oraz Piotra Żórańskiego(20min.). Gości w pierwszej połowie, stać było tylko na dość przypadkowego gola w 36minucie meczu. Początek drugiej połowy to gra w środku pola. W 60 minucie goście doprowadzają do wyrównania. Na szczęście cieszyli się z niego tylko 7 minut. Po pięknym dośrodkowaniu Kamila Kępki bramkę na 3-2 jeszcze ładniejszym strzałem zdobłył Piotr Żórański. Jak się okazało, nie była to ostania bramka, gdyż w 80 minucie po dośrodkowaniu Kacpra Golksa kropkę nad i postawił Bartek Dobroński, zdobywając swoją drugą bramke w meczu strzałem z głowy. Do końca spodkania wynik nie uległ zmianie i po końcówym gwizdku sędziego mogliśmy się cieszyć z trzech punktów.