ul. Zajęcza 2, 11-015 Olsztynek, Polska 880 284 774 olimpiaolsztynek@wmzpn.pl
Olimpia ponad wszystko!

KLASA OKRĘGOWA GR II

SEZON 2018/2019

RUNDA JESIENNA

 
       
 

1 kolejka

11-12.08.2018

   
       
OLIMPIA OLSZTYNEK 5 -  0  KS GMINA KOZŁOWO  
 ORZEŁ JANOWIEC KOŚĆ. 4-0 BŁĘKITNI ORNETA  
PŁOMIEŃ TURZNICA 3-2 POLONIA PASŁĘK  
HURAGAN II MORĄG 1-2 EWINGI ZALEWO  
START NIDZICA 3-0 GKS STAWIGUDA  
SKF FC DAJTKI 2-1 RADOMNIAK RADOMNO  
KORMORAN ZWIERZEWO 3-5 DELFIN RYBNO  
POLONIA MARKUSY 3-2 WARMIA OLSZTYN  
       
 

2 kolejka

15.08.2018

 
       
 OLIMPIA OLSZTYNEK 0-1  JANOWIEC KOŚCIELNY  
POLONIA PASŁEK 2-4 BŁĘKITNI ORNETA  
DELFIN RYBNO 4-1 KS GMINA KOZŁOWO  
RADOMNIAK RADOMNO 2-1 KORMORAN ZWIERZEWO  
WARMIA OLSZTYN 3-1 SKF FC DAJTKI  
EWINGI ZALEWO 1-1 POLONIA MARKUSY  
PŁOMIEŃ TURZNICA 1-3 START NIDZICA  
GKS STAWIGUDA 1-2 HURAGAN II MORĄG  
       
 

3 kolejka

18-19.08.2018

 
       
BŁĘKITNI ORNETA 2 - 0  OLIMPIA OLSZTYNEK  
START NIDZICA 2-2 POLONIA PASŁĘK  
HURAGAN II MORĄG 4-0 PŁOMIEŃ TURZNICA  
SKF FC DAJTKI 4-0 EWINGI ZALEWO  
GKS STAWIGUDA 7-1 POLONIA MARKUSY  
GMINA KOZŁOWO 2-4 RADOMNIAK RADOMNO  
 JANOWIEC KOŚĆ. 1-2 GSZS RYBNO  
KORMORAN ZWIERZEWO 0-5 WARMIA OLSZTYN  
       
 

4 kolejka

25-26.08.2018

 
       
POLONIA PASŁĘK 1 -1  OLIMPIA OLSZTYNEK  
GSZS RYBNO 1-3 BŁĘKITNI ORNETA  
RADOMNIAK RADOMNO 2-1  JANOWIEC KOŚĆ.  
SKF FC DAJTKI 0-0 GKS STAWIGUDA  
EWINGI ZALEWO 4-4 KORMORAN ZWIERZEWO  
WARMIA OLSZTYN 5-1 KS GMINA KOZŁOWO  
PŁOMIEŃ TURZNICA 5-0 POLONIA MARKUSY  
START NIDZICA 6-5 HURAGAN II MORĄG  
       
 

5 kolejka

1-2.09.2018

 
       
 OLIMPIA OLSZTYNEK 4 -3 GSZS RYBNO  
HURAGAN II MORĄG 2-0 POLONIA PASŁĘK  
SKF FC DAJTKI 2-2 PŁOMIEŃ TURZNICA  
KORMORAN ZWIERZEWO 1-3 GKS STAWIGUDA  
 JANOWIEC KOŚĆ. 0-3 WARMIA OLSZTYN  
BŁĘKITNI ORNETA 5-1 RADOMNIAK RADOMNO  
EWINGI ZALEWO 3-3 GMINA KOZŁOWO  
POLONIA MARKUSY 0-1 START NIDZICA  
       
 

6 kolejka

8-9.09.2018

 
       
RADOMNIAK RADOMNO 4 - 4  OLIMPIA OLSZTYNEK  
POLONIA PASŁĘK 2-1 GSZS RYBNO  
GKS STAWIGUDA 3-1 GMINA KOZŁOWO  
EWINGI ZALEWO 2-2  JANOWIEC KOŚĆ.  
WARMIA OLSZTYN 4-1 BŁĘKITNI ORNETA  
PŁOMIEŃ TURZNICA 0-2 KORMORAN ZWIERZEWO  
START NIDZICA 3-3 SKF FC DAJTKI  
HURAGAN II MORAG 2-0 POLNIA MARKUSY  
       
 

7 kolejka

15-16.09.2018

 
       
 OLIMPIA OLSZTYNEK 1-2 WARMIA OLSZTYN  
POLONIA MARKUSY 1-5 POLONIA PASŁĘK  
SKF FC DAJTKI 2-4 HURAGAN II MORĄG  
KORMORAN ZWIERZEWO 2-0 START NIDZICA  
PŁOMIEŃ TURZNICA 7-3 GMINA KOZŁOWO  
 JANOWIEC KOŚĆ. 2-4 GKS STAWIGUDA  
BŁĘKITNI ORNETA 0-0 EWINGI ZALEWO  
GSZS RYBNO 8-0 RADOMNIAK RADOMNO  
       
 

8 kolejka

22-23.09.2018

 
       
EWINGI ZALEWO 0-4  OLIMPIA OLSZTYNEK  
POLONIA PASŁĘK 9-2 RADOMNIAK RADOMNO  
GKS STAWIGUDA 0-0 BŁĘKITNI ORNETA  
HURAGAN II MORAG 5-0 KORMORAN ZWIERZEWO  
PŁOMIEŃ TURZNICA 3-1 JANOWIEC KOŚĆ.  
POLONIA MARKUSY 1-2 SKF FC DAJTKI  
START NIDZICA 3-0 GMINA KOZŁOWO  
WARMIA OLSZTYN 6-1 DELFIN RYBNO  
       
 

9 kolejka

27-28.09.2018

 
       
 OLIMPIA OLSZTYNEK 8 - 1 GKS STAWIGUDA  
POLONIA PASŁĘK 5-1 SKF FC DAJTKI  
BŁĘKITNI ORNETA 0-0 PŁOMIEŃ TURZNICA  
HURAGAN II MORĄG 2-1 GMINA KOZŁOWO  
 JANOWIEC KOŚĆ. 4-3 START NIDZICA  
KORMORAN ZWIERZEWO 3-2 POLONIA MARKUSY  
GSZS RYBNO 0-1 EWINGI ZALEWO  
RADOMNIAK RADOMNO 1-6 WARMIA OLSZTYN  
       
 

10 kolejka

6-7.10.2018

 
       
PŁOMIEŃ TURZNICA 1-2  OLIMPIA OLSZTYNEK  
POLONIA PASŁĘK 3-1 WARMI OLSZTYN  
EWINGI ZALEWO 1-0 RADOMNIAK RADOMNO  
GKS STAWIGUDA 1-3 GSZS RYBNO  
START NIDZICA 0-1 BŁĘKITNI ORNETA  
HURAGAN II MORĄG 0-0 JANOWIEC KOŚĆ.  
POLONIA MARKUSY 2-2 GMINA KOZŁOWO  
SKF FC DAJTKI 0-2 KOROMORAN ZWIERZEWO  
       
 

11 kolejka

13-14.10.2018

 
       
OLIMPIA OLSZTYNEK 4 - 1 START NIDZICA  
KORMORAN ZWIERZEWO 4-2 POLONIA PASŁĘK  
SKF FC DAJTKI 2-3 GMINA KOZŁOWO  
JANOWIEC KOŚĆ. 1-0 POLONIA MARKUSY  
BŁĘKITNI ORNETA 2-1 HURAGAN II MORĄG  
GSZS RYBNO 3-1 PŁOMIEŃ TURZNICA  
RADOMNIAK RADOMNO 2-3 GKS STAWIGUDA  
WARMIA OLSZTYN 5-0 EWINGI ZALEWO  
       
 

12 kolejka

20-21.10.2018

 
 
HURAGAN II MORĄG  -  OLIMPIA OLSZTYNEK  
POLONIA PASŁĘK - EWINGI ZALEWO  
KORMORAN ZWIERZEWO - GMINA KOZŁOWO  
PŁOMIEŃ TURZNICA - RADOMNIAK RADOMNO  
START NIDZICA - GSZS RYBNO  
POLONIA MARKUSY - BŁĘKITNI ORNETA  
SKF FC DAJTKI - JANOWIEC KOŚĆ.  
GKS STAWIGUDA - WARMIA OLSZTYN  
       
 

13 kolejka

27-28.10.2018

 
 
OLIMPIA OLSZTYNEK - POLONIA MARKUSY  
POLONIA PASŁĘK - GMINA KOZŁOWO  
JANOWIEC KOŚĆ. - KORMORAN ZWIERZEWO  
BŁĘKITNI ORNETA - SKF FC DAJTKI  
GSZS RYBNO - HURAGAN II MORĄG  
RADOMNIAK RADOMNO - START NIDZICA  
WARMIA OLSZTYN - PŁOMIEŃ TURZNICA  
EWINGI ZALEWO - GKS STAWIGUDA  
       
 

14 kolejka

3-4.11.2018

 
       
SKF FC DAJTKI  -  OLIMPIA OLSZTYNEK  
POLONIA PASŁĘK - GKS STAWIGUDA  
START NIDZICA - WARMIA OLSZTYN  
HURAGAN II MORĄG - RADOMNIAK RADOMNO  
POLONIA MARKUSY - GSZS RYBNO  
KORMORNA ZWIERZEWO - BŁĘKITNI ORNETA  
JANOWIEC KOŚĆ. - GMINA KOZŁOWO  
PŁOMIEŃ TURZNICA - EWINGI ZALEWO  
       
 

15 kolejka

10-11.11.2018

 
OLIMPIA OLSZTYNEK - KORMORAN ZWIERZEWO  
JANOWIEC KOŚĆ. - POLONIA PASŁĘK  
WARMIA OLSZTYN - HURAGAN II MORĄG  
GSZS RYBNO - SKF FC DAJTKI  
RADOMNIAK RADOMNO - POLONIA MARKUSY  
GKS STAWIGUDA - PŁOMIEŃ TURZNICA  
EWINGI ZALEWO - START NIDZICA  
BŁĘKITNI ORNETA - GMINA KOZŁOWO  
       
       
       
       
           
       
       
       
       

Opublikuj:  Opublikuj na Facebook Opublikuj na Twitter