ul. Zajęcza 2, 11-015 Olsztynek, Polska 880 284 774 olimpiaolsztynek@wmzpn.pl
Olimpia ponad wszystko!

AKTUALNOŚCI KLUBOWE

Zwycięska passa przerwana

W 12 kolejce kl. okręgowej Olimpia Olsztynek uległa na wyjeździe rezewom Huragana Morąg 1-2(do przerwy 1-0 dla Olimpii). Bramkę dla Olimpii zdobył Filip Zawalich w 38 minucie spotkania. [Przeczytaj więcej]

Turniej finałowy Orlika

W niedzielę, 21 pażdziernika na stadionie w Olsztynku rozegrany zostanie turniej finałowy Orlika grupa niebieska. Udział wezmą Sokół Ostróda, Sokół III Ostróda, Płomień Turznica, AP II Ostróda, LKS Tyrowo i jako gospodarz Olimpia Olsztynek. Równolegle rozgrywanych będzie dziewięć regionalnych turniejów finałowych. Mecze trwają po 16 minut (1 x 16 [Przeczytaj więcej]

Olimpia - Start 4-1

W meczu 11 kolejki kl. okręgowej gr. 2 Olimpia Olsztynek pokonała na własnym boisku drużynę Startu Nidzica 4-1(do przerwy 1-0), przedłużając serię zwycięstw do czterech. Początkowe minuty meczu to optyczna przewaga gości, których ataki wyglądały na lepiej zorganizowane. Olimpia nastawiła się na kontrataki i po jednym z nich brakowało dosłownie [Przeczytaj więcej]

Zwycięska seria podtrzymana

W meczu 10kolejki klasy okręgowej gr.II Olimpia Olsztynek zmierzyła się z drużyną Płomienia Turznica. Gospodarze po 9 kolejkach z dorobkiem 14 punktów zajmowali 6 miejsce w ligowej tabeli. Oba zespoły do meczu przystąpiły w najmocniejszych składach. Od początku meczu gospodarze postawili na atak, raz po raz atakując bramkę Olimpii. Stworzyli kilka [Przeczytaj więcej]

Grad bramek w meczu ze Stawigudą

W meczu 9 kolejki Klasy okręgowej Olimpia Olsztynek podejmowała drużynę GKS Stawiguda. Goście do meczu przystąpili osłabieni brakiem kilku podstawowych zawodników. Zawodnicy Olimpii chcieli szybko wykorzystać ten fakt i od razu przystąpili do ataku na bramkę GKSu.W 15 minucie podanie z głębi pola Łukasza Ducha na bramkę zamienił Kacper Golks. [Przeczytaj więcej]

Zwycięstwo w Zalewie

W meczu 8 kolejki klasy okręgowej Olimipia Olsztynek odniosła trzecie zwycięstwo w sezonie, pokonując na wyjeździe Ewingi Zalewo 4-0(1-0). Od początku meczu obie drużyny chciały zdobyć jak najszybciej bramkę, raz po raz atakujac bramkę przeciwnika, stwarzały groźne sytucje. Olimpia mogła objąć prowadzenie w 20 minucie, ale piłka po strzale Łukasza [Przeczytaj więcej]