ul. Zajęcza 2, 11-015 Olsztynek, Polska 880 284 774 olimpiaolsztynek@wmzpn.pl

sam. Górzyński P. 51"

Ożóg 54 "

Żórański 70"

Golks 72"

W ramach 6 kolejki II grupy Klasy okręgowej nasza Olimpia grała mecz wyjazdowy z Radomniakiem Radomno. Spotkanie rozpoczęło się od ataków naszej drużyny, lecz w początkowych minutach brakowało skuteczności(sytuacje wracającego do drużyny Pawła Ducha, oraz Bartosza Dobrońskiego).

W 8 minucie spotkania wynik otworzył Paweł Szantar, który wykorzystał podanie Bartka Dobrońskiego. W 30 minucie Paweł Szantar zrewanżował się koledze świetnym podaniem i Bartoszowi Dobrońskiemu nie pozostało nic innego jak strzelenie drugiej bramki dla naszej drużyny.

Do przerwy wynik 0-2

Na drugą połowę nasi zawodnicy wyszli z postanowieniem jak najszybszego udowodnienia swojej przewagi, co przełożyło się na gole w 51 i 54 minucie. Najpierw, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Jacka Gabrusewicza piłkę do własnej bramki skierował zawodnik gospodarzy Przemysław Górzyński , a dwie minuty później, po długim wrzucie z autu Kamila Pawlaka, strzałem głową wynik podwyższył Arkadiusz Ożóg.

W 70 minucie było już 0-5, bramkę strzelił Piotr Żórański, który chwilę wcześniej zmienił Pawła Ducha.

Kolejne minuty przyniosły dwie bramki, najpierw w 72 minucie po indywidualnej akcji bramkę na 0-6 strzelił Kacper Golks. W 75 minucie honorowego gola zdobyli gospodarze, strzałem z rzutu wolnego Michała Jakubiaka pokonał Dawid Górzyński.

Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie. W 90 minucie, czerwoną kartkę dostał Radosław Pechta.