ul. Zajęcza 2, 11-015 Olsztynek, Polska 880 284 774 olimpiaolsztynek@wmzpn.pl
Olimpia ponad wszystko!

Udany rewanż Olimpia - Polonia Pasłek 2-0

          W ramach 19 kolejki klasy okręgowej gr. 2 Olimpia Olsztynek podejmowała na swoim boisku drużynę Polonii Pasłęk. Zawodnicy Olimpii przystąpili do tego spotkania z mocnym postanowieniem zrewanżowania się za porażkę z rundy jesiennej, kiedy to wygrała Polonia 4-2.

          Pierwsze minuty to dominacja Olimpii, przy dużej bierności obrońców Polonii, zawodnicy naszej drużyny co chwilę stwarzali groźne akcje, ale brakowało szczęścia( strzały Bartka Dobrońskiego i Bartosza Sobótki broni bramkarz gości Piotr Łastówka). W końcu w 34 minucie spotkania Olimpia zdobyła pierwszą bramkę, dośrodkowanie Kamila Pawlaka na gola zamienił Bartosz Sobótka.

          W 44 minucie goście mieli najlepszą sytuację na wyrównanie, ale strzał Tomasza Augustyńczyka obronił Michał Jakubiak. W doliczonym czasie gry Olimpia zdobyła bramkę. W polu karnym faulowany był Kamil Pawlak, a rzut karny na bramkę zamienił Bartosz Dobroński.

          W drugiej połowie Olimpia kontrolowała grę, goście próbowali zmienić wynik meczu, ale nic z tego nie wyszło. Do końca meczu utrzymał się wynik 2-0.

 
Olimpia Olsztynek vs Polonia Pasłęk
2 - 0
  Bartosz Sobótka 34"  
  Barosz Dobroński 45+2" karny  

 

<< Wróć do poprzedniej strony

Opublikuj:  Opublikuj na Facebook Opublikuj na Twitter