ul. Zajęcza 2, 11-015 Olsztynek, Polska 880 284 774 olimpiaolsztynek@wmzpn.pl
Olimpia ponad wszystko!

Udany początek sezonu

11 siierpnia do rozgrywek ligowych powrócili seniorzy Olimpii Olsztynek. W pierwszym meczu, w nowym sezonie, nasza drużyna podejmowała beniaminka klasy okręgowej, drużynę  KS Gmina Kozłowo. Olimpia do meczu przystąpiła w przebudowanym składzie, przed startem rozgrywek nasz zespół opuścili Bartek Sobótka(Warmia Olsztyn), Łukasz Malanowski(Błękitni Orneta), Mateusz Kostek(Polonia Lidzbark Warm.). W ich miejsce udało sie pozyskać utalentowanych "młodzieżowców" z Naki Olsztyn - bramkarza Roberta Drąga, obrońców, Kornela Rzodkiewskiego i Karola Kuraśkiewicza, a także trzech pomocników : Jakuba Bałdygę, Kamila Zawalicha i Michała Niedbałę. Do Olimpi dołaczyli także, grający ostatnio w juniorskich drużynach Stomilu, bramkarz Adrian Wółkiewicz, pomocnik Marcin Wronka(ostatnio Tęcza Miłomłyn), oraz napastnik, wychowanek Warmii Olsztyn, Rafał Dobrowolski.

Od początku spotkania Olimpia narzuciła rywalowi swoje tempo gry, zawodnicy z Kozłowa mocno cofnięci, liczyli na kontry, jedna z nich w 20 minucie o mało nie skończyła się golem, ale piłkę napastnikowi gości w ostatniej chwili wybił, debiutujący w Olimpii Jakub Bałdyga. Olimpia miała w tej części dużą przewagę, ale nie mogła jej udokumentowac zdobyciem bramki, wyśmienite sytuacje marnowali Piotr Żórański, Bartek Dobroński i Kamil Zawalich(kolejny debiutant).

W 40 minucie Olimpia zdobyła pierwszego gola, po strzale Kamila Zawalicha bramkarz gości odbił piłkę pod nogi Piotra Żórańskiego, który w tej sytuacji skierował ją do pustej bramki. Do  przerwy 1-0

Po przerwie Olimpia nadal atakowała, stwarzała okazje, tym razem skutecznie je kończąc. Druga bramka padła w 58 minucie, po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłkę do bramki, strzałem głową, skierował Bartek Dobroński, W 70 minucie rzut karny na bramkę ponownie zamienił Bartek Dobroński. W 75 minucie padła najłdniejsza bramka meczu, bramkarza gości strzałem z dystansu pokonał, bardzo dobrze spisujący się w tym meczu, Jakub Bałdyga. W 85 minucie wynik ustalił Piotr Żórański.