ul. Zajęcza 2, 11-015 Olsztynek, Polska 880 284 774 olimpiaolsztynek@wmzpn.pl
Olimpia ponad wszystko!

Punkt w Iłowie

           W ramach 11 kolejki, rywalem Olimpii była drużyna Polonii Iłowo. Pierwotnie, według terminarza mecz miał odbyć się w Olsztynku, ale ze względu na zły stan boiska na naszym stadionie, mecz rozegrano w Iłowie.

          Spotkanie w pierwszej połowie miało wyrównany przebieg, gra toczyła się głównie w środku pola, obie drużyny stworzyły mało sytuacji bramkowych, w Olimpii najlepszą miał Łukasz Malanowski, ale piłkę po jego strzale głową obronił bramkarz Polonii.

          Druga połowa, podobnie jak pierwsza to dużo walki. Olimpia starała się otworzyć wynik meczu, Polonia groźnie kontratakowała. Gdy wydawało się, ze mecz zakończy się bezbramkowym wynikiem, bramkę zdobyli gospodarze. W 87 minucie, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego piłkę próbował wybić Michał Jakubiak, lecz niefortunnie zderzył się z jednym z obrońców Olimpii, a piłkę do pustej bramki skierował Damian Kalisz. Olimpia pokazała że gra się do końca, w 92 minucie doprowadziła do wyrównania. Piłkę do bramki skierował Piotr Żórański, olbrzymi błąd popełnił przy golu bramkarz z Iłowa. W końcówce spotkania czerwoną kartkę ujrzał Paweł Duch, który wdał się w przepychankę z zawodnikiem gospodarzy.

         

 
Polonia Iłowo vs Olimpia Olsztynek
1 1
Kalisz 87"   Żórański 90+2"

          

 

 

<< Wróć do poprzedniej strony

Opublikuj:  Opublikuj na Facebook Opublikuj na Twitter