ul. Zajęcza 2, 11-015 Olsztynek, Polska 880 284 774 olimpiaolsztynek@wmzpn.pl

0   3

Żórański 53"

Dobroński 62"

Malanowski 90"

W trzeciej kolejce Olimpia Olsztynek zmierzyła się na wyjeżdzie z Fortuną Gągławki. Do meczu nasza drużyna przystąpiła z mocnym postanowieniem zdobycia trzech punktów. Początek spodkania to gra w środku pola. Obydwa zespoły stworzyły kilka grożnych sytuacji, lecz zawodnicy Fortuny(Mariusz Kaczmarczyk, popularny Diabeł:)) oraz Olimpii( Piotr Żórański, Bartosz Dobroński) nie potrafili skierować piłki do bramki. W 36 minucie po niefortunnym upadku grożnej kontuzji ręki doznał Kamil Kępka( życzymy szybkiego powrotu do zdrowia). W końcówce pierwszej połowy prowadzenie Olimpii mógł zapewnić Paweł Szantar, lecz jego strzal obronił bramkarz Fortuny. Do przerwy wynik 0-0.

Początek drugiej połowy przyniósł wyczekiwane bramki, najpierw w 54 minucie po dośrodkowaniu powracającego do drużyny Łukasza Malanowskiego piłkę strzalem głową do bramki skierował Piotr Żórański, 8 minut póżniej po kolejnej asyście Malana drugą bramkę dołożył Bartek Dobroński. Przez kolejne minuty Olimpia miała kilka dogodnych sytuacji, gospodarze ograniczali się do nielicznych kontr, ale pewnie naszej bramki strzegł Michał Jakubiak. Wynik meczu ustalil w 90 minucie dobrze dysponowany w dniu dzisiejszym Łukasz Malanowski. Wygrana pozwoliła awansować Olimpii na trzecie miejsce w tabeli.

Za tydzień jedziemy do Pasłęka, oczywiście po kolejne trzy punkty.