ul. Zajęcza 2, 11-015 Olsztynek, Polska 880 284 774 olimpiaolsztynek@wmzpn.pl
Olimpia ponad wszystko!

Kolejne punkty zdobyte

 
Olimpia Olsztynek vs Kormoran Zwierzewo
2   1

Golks 13"

Dobroński karny 40"

  Farasiewicz 58"

W ramach 9 kolejki II grupy Klasy Okręgowej Olimpia Olsztynek rozegrała mecz z drużyną Kormorana Zwierzewo.

Od początku spotkania do ataków przystąpiła Olimpia, stwarzając kilka groźnych sytuacji, brakowało jednak skuteczność pod bramką Kormorana.

W 13 minucie zmieniło się to i Olimpia zdobyła pierwszego gola w spotkaniu. Prawą stroną akcję przeprowadził Sylwester Pechta, a po jego dośrodkowaniu płaskim strzałem bramkarza gości pokonał Kacper Golks.

Kolejne minuty to ataki naszej drużyny, co przyniosło gola w 40 minucie meczu. W zamieszaniu podbramkowym faulowany był Sylwester Pechta. Karnego, pewnym strzałem na gola zamienił Bartek Dobroński, strzelając swojego 10 gola w sezonie.

Przed przerwą wynik spotkania mógł podwyższyć Łukasz Malanowski, ale przegrał pojedynek sam na sam z bramkarzem gości.

Druga połowa rozpoczęła się od ataków drużyny ze Zwierzewa. W 60 minucie bramkę zdobyli goście, po błędzie Michała Jakubiaka bramkę zdobył Rafał Farasiewicz.

Po zdobyciu bramki goście poczuli że mogą odwrócić losy spotkania i co chwilę stwarzali groźne sytuacje, na szczęście dobrze spisywała się obrona Olimpii.

Olimpia miał także kilka dogodnych sytuacji, brak skuteczności spowodował że nie padła więcej żadna bramka. Kolejne zwycięstwo stało się faktem.

<< Wróć do poprzedniej strony

Opublikuj:  Opublikuj na Facebook Opublikuj na Twitter